Loss or win?

23. prosince 2007 v 12:26 | sweetsky |  Frerard
Tak to je moje historicky první Frerard Story.
Ten který vyhrál a prohrál najednou
Sněží. Dívám se z okna…pořád..vlastně nic jiného nedělám. Nemám nikoho. Rodinu, kamarády, natož nějakou přítelkyni. Neexistuje něco co by mě bavilo…jen to okno. Na chvíli ho otevřu a do dlaně nachytám několik vloček, které se na mě dlani rozpustí…jako životy všech kterých jsem měl rád…životy které se i s mou duší rozplynuli při pádu letadla. Možná jste to četli...
22.12.2006 New Jersey
Dnes se několik kilometrů před přistáním zřítilo letadlo v New Jersey, které se vracelo z Asie. Příčina havárie není známá. Skla oken letounu praskla, po čemž celý stroj padal k zemi. Zemřelo celkem 37 lidí včetně pilotů, jeden mladý muž ještě bojuje o život v nemocnici.
Ano a ten boj jsem vyhrál. Bohužel. Je to už rok a já za tu dobu nic nedělal. Kromě koukání z okna. Už dva dny jsem se nehnul z židle…nejím, nespím a něco jako hygiena mi nic neříká. Jenže jednou to přijít muselo.
Zvoní zvonek. Kdo to sakra je? Nechci nikoho vidět!!!Přes všechen odpor se přece jen zvednu a s nechutí otevřu dveře. Jak to? Nikdo tu není…a moment tady blízko zemi je asi někdo co vypadá jako člověk. Nejdřív to vypadalo jakoby tam chtěl jen stát a zírat, ale pak.. ,,Dobrý den pane Wayi pracuji pro deník Season. Mohl bych s vámi udělat rozhovor?''řeklo to malý stvoření.,, Pro mě za mně..'' ocedil jsem bez zájmu. ,,Skvěle. Frank Iero. Rád vás poznávám.''řekl a usmál se. Pocítil jsem něco, na co jsem v tom mém prázdnu zapomněl. Hřejivé teplo. Přesto jsem se zachvěl a pozval ho dál.
Reportér
Tak, zdá se že jsem tady. Páni před vchodem snad metr závěje…copak nikdy nechodí ven? Zazvonil jsem. Dlouho nic ale pak se otevřeli dveře...a mně se poskytl pohled na nejkrásnější oči, co jsem kdy viděl. Toužil jsem tam jen stát a utápět se v nich, ale práce volá. Něco jsem mu řekl, představil se a on mě pozval dál.
,,Dáte si čaj, nebo kávu?''zdvořile nabídl. ,,Kávu děkuju.''odešel kamsi do kuchyně, z které se po chvíli ozvalo: ,,Ehm, bohužel už kávu nemám…tak ten čaj?'' ,,Ano''řekl jsem a rozhlédl jsem se po místnosti. Jakoby se tu už dlouho nic nehlo. Jako kdyby tu život, který tu dřív byl pominul. Pohled mi sklouzl na pavučinu rohu místnosti. Je to tu tak osamělé, z přemýšlení mě vytrhl hlas: ,,Moc se omlouvám ale nejspíš tu nemám ani čaj. Dlouho jsem nebyl nakoupit.Postačila by vám voda?''podíval se na mě.
,,Takže, první otázka.''řekl jsem a všiml si že kouká někam daleko z okna, jakoby nevnímal nic okolo sebe. ,,Co jste cítil, když jste se dozvěděl, že jste přežil jako jediný pád letadla?''
Jak jsem to dořekl, se strachem v očích se na mě podíval a řekl: ,,Myslel jsem si že se mi zdá hrozný sen, když jsem zjistil že je to pravda, litoval jsem, že jsem neskončil jako ostatní v letadle.''odpověděl mi chladně. ,,V letadle prý byli všichni vaši příbuzní a známí, je to pravda?'' položil jsem dotaz a v zápětí se zastyděl za to, na co se ho ptám. Že to byla chyba, jsem poznal ve chvíli, kdy jsem uviděl stékat po jeho tváři velkou slzu. Za ní další a další.
,,P - promiňte, to jsem nechtěl…'' omluvil jsem se celý naměkko a zmohl jsem se na to, dát mu přátelsky ruku na rameno. S překvapením na mě vzhlédnul a padl mi kolem krku. Z jeho úst se řinuly přívaly slov, jeho pocity, jak celé měsíce nic nedělal, jen seděl…nevydržel jsem to a navzdory tomu že jsem si opakoval že jsem chlap jsem se rozbrečel jak tučňák, který zjistil že je na sahaře. Nevím jak dlouho jsme tam tak buleli, ale když jsem se vzbudil, bylo nejspíše ráno a on mi klidně spal v klíně. Po chvíli se vzbudil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | 24. prosince 2007 v 20:56 | Reagovat

Nádherný smutný a hřející u srdce jak sto vymyslela nebo to vymyslel někdo jinej?Prosím odpověz je to nádherný příběh co kdybych ti psala jestli bys třeba nenapsala o tom jak frankie a gerard třeba byli  na koupališti prostě takový nápady prosím prosím jestli si to vymyslela ty tak jsem úžasná a jedinečná :-)

2 sweetsky sweetsky | 24. prosince 2007 v 21:34 | Reagovat

Alice:  Jojo ten příběh vyšel jenom z mojí hlavy. Nerada kopíruju a ani to dělat nechci. Takže všecko co sem napíšu sem vymyslela:) Jestli budeš chtít tak ti můžu nákou story s tim koupalištěm napsat

3 XDXD XDXD | Web | 30. prosince 2007 v 20:12 | Reagovat

Tučňák na sahaře..malý stvoření jménem Frank Iero xD.. Wow, tahle story je fuckt působivá, ale jestli neskončí dobře, tak za sebe neručím xD!!

4 adriana adriana | 2. února 2008 v 21:23 | Reagovat

jsem se rozbrečel jak tučňák, který zjistil že je na sahaře. - to je pěkný :-) i celá story vypadá pěkně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama