Happy Birthday 5.

9. února 2008 v 7:50 | ss |  Frerard
Frank
Řekl mi že se vrátí a potom mě tam nechal samotného. Sesunul jsem se na zem, nevnímaje zvuky kroků a štěkání na schodech. Když to utichlo, přesunul jsem se k oknu. Taxík, který už tam byl po naložení kufrů odjel i s jediným člověkem v mým životě. Neměl jsem žádné přátele, ani rodinu. Ti mě už dávno zavrhli. Nevěděl jsem, co mám dělat. Rozhodl jsem se, že se seznámím s někým v práci. Makám jako pošťák. Zítra mi skončí dovolená, tak mám první možnost, najít si nějaké přátele.

Ráno o měsíc později
,,Sakra kde mám tu blbou uniformu?" Rozzuřeně jsem si dupl. Běhal jsem z místnosti do místnosti. No konečně. Oblékl jsem se a vyrazil jsem. Na poště jsem si vyzvedl dopisy k dodání a vydal jsem se do města mou obvyklou cestou. Předkašnou byla stále ta lavička, kde jsme spolu posedávali. Pamatuju si na den, kdy tam Gee natřel barvou: ,Miluju tě Frankie, a pak to musel na žádost městského úřadu přetírat. Kráčel jsem před rodinným domkem zdejšího malíře, kam chodil na přednášky a hodiny malování. Za domem protékal potok, kde jsme se každé léto koupali. Na louku za potokem, jsme chodili v zimě sáňkovat. Všechno mi ho tu připomínalo. I když už od jeho odchodu uplynul dlouhý měsíc, stále jsem měl před očima všechno, co jsem s ním zažil.
,,Frankosi!" uslyšel jsem známý hlas za mnou. ,,Nazdar Jenny." Pozdravil jsem milou holku, se kterou jsem se poznal díky mé práci, tak jak jsem si nařídil. ,,Co děláš večer?" ptala se. ,,Hádej." Zašklebil jsem se. ,,Tak fajn. V šest jako vždycky." Zamávala mi a pak odešla. Skoro každý den jsme se scházeli s jednou prima partou u Seamuse doma. Byl fajn a pořádal pivní dýchánky. Konečně jsem si nepřipadal sám. Ten první týden po Gerardovo odjezdu byl nejhorší. I když jsem se ani teď necítil dvakrát odvázaně.
Večer jsem jako vždycky dorazil první. ,,Čau brácho." Přivítal mě Seamus. ,,Ahojky." Usmál jsem se. ,,Ne to je proteplený." Krčil nos. ,,Čus volé!" plácnul jsem ho po zádech, až jsem mu vyrazil dech. ,,Eh..to bylo lepší." Zasmál se a odstoupil od dveří, abych mohl dál. Po pár minutách se začli scházet lidi. Jako vždycky jsme byli trošku namol, takže témata pokecu byla různá. ,,Hele Franku, proč seš tak zarostlej? A nosíš furt jedno a to samý?" zajímala se Meg. ,,Pff a co jako, nemam pro koho se načinčávat." Ušklíbnul jsem se. ,,No, měl by sis už najít ňákou tu slečnu." Řekl Jake, nažeč Seamus vyprsknul smíchy. Ten jedinej totiž věděl o Gerardovi. Jakmile jsem na něj ale hodil vražedném pohled, okamžitě začal jakoby kašlat. Stejně to znělo jako by se dusil. Když už všichni odešli, zůstal jsem tam sám s pánem domu. ,,Myslíš že se někdy vrátí?" kníknul jsem. ,,Jasně že jo. Dyť to slíbil." Ta odpověď se mi docela zamlouvala. Povzdechnul jsem si a šel si lehnout do pokoje, kterej tu byl vždycky pro mě. Možná se dá říct, že jsem tu napůl bydlel. Doma na mě stejně nikdo nečekal.
O půl roku později
Dnes byla taková větší party. Přišli davy lidí a já s pár kámoši hrál flašku. Měl jsem dávat úkol.
,,Olízni Jamiemu prdel!"
,,Co? Děláš si prdel?!"
,,Jinak přijdeš i o ty tvoje spodky." Zakřenil jsem se. Bob se zamračil, až se mu spojilo obočí, nos a pusa. Stáhnul Jamiemu kalhoty a s nechutí jí přejel jazykem. Hned po tom se chytnul rukama za krk, vypláznul jazyk a začal mektat. ,,Blééé!" všichni na to vyprskli smíchy.
Tlemili jsme se, až jsme dostávali křeče do břicha. ,,Franku dej pořádného Francka Seamusovi." Vyplázla na mě jazyk Kim. Vykulil jsem oči. ,,Všichni víme, že se k sobě máte, udělejte nám tu radost."začli pokřikovat, tak jsem se k němu doplazil. Když jsme se chytli kolem ramen, začali tleskat. Přitulil jsem se k němu ještě víc a vrazil jsem mu jazyk do pusy. Uměl to fakt dobře. Chvíli jsme se tam líbali a když jsme se odtrhli, všichni začali jásat. Se Seamusem jsme se na sebe zasmáli a hráli jsme dál. Chvíli jsem měl ten polibek v hlavě. Ne proto, že bych k němu něco cítil. Byli jsme nejlepší kámoši, proč si občas nedat nevinnou pusu? Stejně tak jsme se plácali po zadku. Nechápu proč, ale všichni to chtěli vidět.
Jako vždycky jsem tam přespal a skoro odpoledne jsem se plahočil domu. Hodil jsem tělo na postel a polouchal jsem jak vrže. Moc pěkná činnost. Crrrr. Cuknul jsem sebou. Kdo mě chce otravovat? Šel jsem ke dveřím. ,,Nechci koupit zázračném vysavač a politickou stranu už jsem volil." Zavolal jsem ven. Crrrrrrr. On toho snad nenechá. Prudce jsem otevřel.
Stál tam blonďatej, vyfešákovanej fakt pěknej kluk. První co my přišlo do hlavy bylo, že bych si možná dal i říct. Hned jsem tu myšlenku vyhnal a dál ho fascinovaně pozoroval. ,,Co…co potřebuješ?" nahodil jsem zdvořilý úsměv. ,,No..ehm..." sjel mě rentgenovým pohledem. No takovýmu frájovi se určitě musí zamlouvat zarostlej kluk s dlouhýma nemytýma vlasama jako mam já. ,,Eh bydlí tu Frank Iero?" no ne tak on o mně někdy slyšel. ,,A co Frankovi chceš?" začal mě docela zajímat. ,,Jsem…někde slyšel že toho ví hodně o Black Flag a já o nich dělám seminárku, tak jestli by mi neporadil." No tak sice ho neznám, ale je sympaťák tak proč mu nepomoct. ,,No tak pojď dál." Trošku jsem se začervenal. ,,A kdy přijde?" zeptal se, když jsem ho posadil na pohovku. ,,No to je tak…já jsem Frank." Nevinně jsem se zazubil a sledoval jeho reakci. Nejdřív to vypadalo, jako že má infarkt, nebo ho klepla pepka. Pak se nadechl, zavřel oči, vydechl a nejistě se usmál. ,,Fajn, rád tě poznávám. Jsem Philip." Podal mi ruku, kterou jsem docela rád stisknul. ,,Dáš si něco?" zeptal jsem se. ,,Černej čaj. Dík." Běžel jsem mu ho udělat.
,,Tak co o nich chceš vědět?" podal jsem mu horký hrneček. ,,O kom? Jo aha. No, tak jak začli a tak podobně." Přikývl jsem. ,,Takže, to bylo tak, že…" povídal jsem mu o nich asi hodinu. Byla to taková menší přednáška. Občas přikývl, nebo se na něco optal. Pak jsme se začli bavit o sobě. Zjistil jsem o něm plno věcí, docela zajímavých věcí. Třeba to, že je na kluky a momentálně nikoho nemá. Ta zajímavost se mi docela zamlouvala. ,,A co ty? Chodíš s někym?" upřel na mě pronikavý pohled. ,,No…už dlouho ne." Sklonil jsem hlavu. ,,Fakt? Jak dlouho?" zajímal se. ,,Asi sedm měsíců." Vzdychl jsem. Povídali jsme si pár hodin.
,,Sakra, před čtvrt hodinou mi ujel autobus." Podíval se na hodinky. ,,No..jestli by ti to nevadilo, tak můžeš přespat u mě, tady na gauči."navrhnul jsem. ,,Jo? No…tak dík." Kouzelně se usmál.
Připravil jsem mu spaní a dost pozdě jsem šel spát. Ze snění mě probudil pohyb matrace. Otevřel jsem oči. ,,Co potřebuje Philipe?" rozespale jsem zamručel. ,,Tebe!" přilepil se na mojí pusu a vášnivě mě líbal. Byl jsem celý zkoprnělý. Když jsem procitnul, bleskově jsem se od něho odrthnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anique Anique | Web | 9. února 2008 v 8:26 | Reagovat

pěkná motanica:Pdocela bych se vsadila že toho philipa mu posla seamus...

2 pájina pájina | Web | 9. února 2008 v 10:02 | Reagovat

teda nechápu proč ho frankie odstrčil:( skvělý:)

3 Miša Miša | Web | 9. února 2008 v 11:19 | Reagovat

ááách že on ešte furt myslí na Gerarda? nech na neho láskavo zabudne, na hnusáka :D je to skvelé :D

4 DarQinka DarQinka | Web | 9. února 2008 v 14:57 | Reagovat

Hoj, vidím že tě taky berou MCR, a nechtěla bys je podpořit? jesli jo tak pro ně hlasuj tady:

http://darqinka.blog.cz/0802/duel-th-vs-mcr

a tady:

http://fabiana-tokiohotel.blog.cz/0802/duel-010

5 Frankovka Frankovka | 9. února 2008 v 23:20 | Reagovat

já bych taky řekla že ho poslal Seamus...

6 adriana adriana | 10. února 2008 v 11:17 | Reagovat

at´se daj s Fildou dohromady, a pak by se mohl objevit Gerard a at´ si pěkně trpí!Neměl Frankieho opouštět! ...Ale já bych se jak Fee nechovala, bych se na Gerarda hned vysrala a užívala si, zmetek jeden!

7 XDXD XDXD | Web | 25. února 2008 v 10:07 | Reagovat

Joo, nejlepší by bylo kdyby spolu šukali a Gee je přitom přistih! Zaslouží si to, chuděrka naše >:D!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama