Heaven helo us - 7.

5. února 2008 v 15:57 | ss |  Frerard
Bertovo probuzení
Sakra co to tu vrže? Já to nejsem. ,,Kdo to - mm mm m m!"někdo mi ucpal pusu. Házel jsem sebou, škubal jsem se, ale někdo na mě seděl a svázal mi ruce. Zakašlával jsem se, nemohl jsem dýchat. ,,Dejchej tlamou debile!" zasyčel a já se skrz jeho ruku pokoušel mumlat. Na chvíli mojí pusu pustil a já mohl mluvit. ,,Mam rýmu."
,,Berte?"on mě zná? ,,Co tu blbneš chlape?" neznam ho taky? ,,Gee?" jo znam ho.,, Já se tu schovávam. Jednoho parchanta jsem odkrágloval. A co ty?" zajímalo mě. Takový šoky. ,,Viděl jsem jak zabili jednoho kluka..děs!"
,,Vezmem si věci a padáme odtaď." Dolehl k nám hlas z venku. Schovej se, rychle!" špitl jsem na Gerarda, který mě jako mávnutím proutku odvázal. Běžel k jedné posteli. ,,Sakra to je tvrdý jak skála." Zahekal a šel do další. ,,Hej to je měkký jak průjem." Rozhodl se, že se ukryje pod postelí, ve který ležím. Vsunul jsem se hluboko pod deku. Dovnitř vešli tři lidé.
,,Někdo spal v mojí posteli!" zahřímal hlubokým hlasem jakýsi statný muž. ,,V mojí posteli taky někdo spal!" uslyšel jsem pisklavý hlásek, který se oproti předchozímu dunivému hlasu, tolik nerozléhal. ,,Ale nechápu jak jsi poznal, že někdo spal u tebe." Podivila se ta žena s vysokým hláskem. ,,Copak ty nevidíš, jak je to rozhoněné?" podivil se rozhořčený,hluboký hlas. ,,Vždyť ty to stejně nikdy neusteleš!" odsekla žena. ,,Prosimtě co to tu blábolíš? Já si stelu furt!"
,,Jo? Odkdy prosímtě?"
,,Odkdy, odkdy, to sou otázky! No už dýl prostě." Ta ženská už se nadechovala, že něco řekne, ale malá holka jí přerušila.
,,Počkejte, v mojí postálce někdo pořád spí!" škvírou, kterou jsem si udělal, abych měl vzduch jsem viděl jak ukázala rukou směrem na mě. ,,No dcero! Koho to máš v tý posteli?" rozezlil se otec. ,,Cože? Já tu nikoho nemam! Nevim kdo to je."nevěřícně opáčila. ,,Tak ty ženo! Přiznej se!" plesk! Panečku ta sedla! V měsíčním světle jsem viděl, jak ženina ruky přistála na manželovo tváři. Ten dost naštvaně přešel ke mně, strhnul přikrývku a zaječel.,, Co ksakru děláš v posteli mojí dcery?!? Strnule jsem se krčil a přemítal, co by bylo dobrý říct. ,,Eh…tohle je moje postel." Páni dneska mi to pálí. ,,Aha, takže v naší chatě je tvoje postel?" ten jeho úšklebek byl horší než kraken sám. ,,Vaší chatě? Já si to asi spletl. Moc se omlouvám. Moje chata vypadá úplně stejně." Nasadil jsem kukuč ala odpusť mu všechno.
,,No dobrá, tak nashle." Řekl když jsem se oblíkal a vycházel ze dveří. Jdem teda zvědavej, jak se z toho vyvleče Gee.
Opuštěnej Jára
Ne?! Snad mě tu nenechá! Kruci to je zmetek. Zavřel za sebou dveře. Já pořád zíral na postel nade mnou, od který byla moje hruď vzdálená jen pár centimetrů. Jenom ať si nesednou. ,,Nechcete si tu ještě odpočinout?" ozval se ten hromotluk, kterej se před chvíli hádal s manželkou tak, že sem se dusil smíchem. ,,Já teda jo! Jsem celá zmuchlaná od toho krčení v tý noře." Něco mě začalo tlačit. Kurva kterej tlusťoch? ,,Jááu auva!" vylýtlo ze mě jako holubička ze skály. Hned na to se prohnutá matrace zase narovnala. Otočil jsem hlavu do prava. Vedle mě stály dvě nohy. Sklonila se ke mně dívčí hlava. ,,Pomóóóc zombííí!" zapištěla běžíce ke dveřím, o které se s mohutným zaduněním zastavila a spadla na záda.
,,Okamžitě vylezte!"zaburácel otec. Jenom nerad jsem se začal soukat z úkrytu. ,,Pa - pardon." Omluvil jsem se a můj mozek pracoval ostošest, aby vymyslel nějakou výmluvu, proč jsem byl pod postelí. ,,Co tu pro matčinu levou ruku děláte?" moje chvíle přišla. ,,Víte…já…já…potřeboval jsem na velkou a venku se mi nechtělo…"chytl jsem se za rozkrok a vítězoslavně jsem se usmál mýmu nanejvýš přesvědčivému výroku. ,,Co ste teda dělal tam?!" koukl se směrem k posteli. ,,Eh - na záchodě mi to nešlo, tak jsem to chtěl zkusit tam." Nervózně jsem se usmál. ,,Aha, no taky bych to někdy mohl zkusit." Poškrabal se na bradě.
,,No tak já jdu. Nashle." Radši jsem se rychle rozloučil, na druhý pokus jsem překročil tu holku, protože jsem jí nejdřív šlápnul na hlavu. Aspoň že jí to nebolelo. Rozrazil jsem dveře a rozhodl se jít do chaty, za Frankem.
Cassanova Frank
Kde sou ty dva tak dlouho? To šli na procházku do Číny? Já tu nechci bejt sám s tolika lhůdkama. Tolik jídla dohromady sem snad ještě neviděl. Sem zvědavej, kam to dáme. Naposled když jsem byl sám s jídlem to nedopadlo dobře. Ten králík mi pořád utíkal a když sem ho chytal, kousnul mě do ruky. Teď ještě abych chytal slepice.
,,Hej ty mrcho nech ten salát ten je můj!" skočil jsem po tom nenažraným ptákovi. ,,Co si myslíš? Že budu žrát tebe? Jestli to sníš tak ti slibuju že si ten tvůj mozeček uvařim. Asi se moc nenajim, ale uvařim ho!" nejspíš to pochopila. ,,Kvo - kvooo." Odpověděla a já se s tím spokojil. Možná že je chytřejší než vypadá. Mohli bysme být kamarádi. ,,Hele chtěla by ses kamarádit?" podával jsem jí ruku. ,,Jau!" to není možný ona mě klovla! Tim hnusným zobákem, kterej vypadá jako zkamenělina močůvky. Takovou kamarádku nechci.
,,Kurník, kde byly ty dveře?" náraz. ,,Tady nebyly." Náraz. ,,Moje hlava." Vykoukl jsem z okna a moje oči ne nemohli nablažit pohledem na Gerarda narážejícího do zdi chalupy. Radši jsem mu šel napomoc. ,,Frankůů tys mě zachránil. Sem si nemohl vzpomenout kde jsou." Andělsky se usmál a vděčně mě objal. ,,Proboha..co to - to je?" vykulil oči na slepice. ,,No udělal jsem jim výběh, aby se měli před smrtí dobře." Pokrčil jsem rameny.
,,Výběh?" vypískl. ,,Na mojí posteli?"
A malá rada na závěr - nikdy se nedívejte na Kanibaly při jídle!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frankovka Frankovka | 5. února 2008 v 16:50 | Reagovat

:D..........

2 Miša Miša | Web | 5. února 2008 v 17:01 | Reagovat

,,Výběh?" vypískl.  - :D:D:D:D:D

bože rýchlo pokračko :D

3 Pip (Death Incarnate) Pip (Death Incarnate) | Web | 5. února 2008 v 18:23 | Reagovat

to-s-tou-slepicí:D:D:D:D:Dbožééé

4 Anique Anique | Web | 5. února 2008 v 21:30 | Reagovat

tohle je vražda mýho vnímání...takový záchvaty už jsem dost dlouho nechytalaXD

5 adriana adriana | 9. února 2008 v 21:47 | Reagovat

jéééé jsem zavzpomínala na mládí (někdo spí v mojí postýlce) XD (Taky míváte chut´ se dívat na vaše oblíbené pohádky z dětství XD)  ....Ježišku Fee a zvířátka XD ....Ježišku já tu umírám v křečích, lidi jak se mám přestat smát to nejde XD Upři žádný story jsem se tak nezasmála jak u týhle XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama